Hidhet nga kati i 7-të babai i dy fëmijëve, rëndë në spital. Emri

Hidhet nga kati i 7-të babai i dy fëmijëve, rëndë në spital. Emri

09:43, 27/06/2019

Një 40-vjeçar është hedhur nga kati i shtatë i pallatit në qytetin e Beratit.

Mesohte se shtatasi  Elton Riko është hedhur nga ballkoni rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm.

40-vjeçari Elton Riko, babai i dy fëmijëve, është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “30 Vjetori” në Berat dhe ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco