Arrestohet oficeri i krimeve, shpërndante drogë/ Emri

Arrestohet oficeri i krimeve, shpërndante drogë/ Emri

15:13, 26/06/2019

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka arrestuar ditën e sotme agjentin e krimeve Ledion Bako.

Mësohet se Bako punonte si agjent krimesh në Komisariatin numër 2 në kryeqytet ndërkohë që gjatë kontrollit të ushtruar I është gjetur një sasi kokaine, një armë si dhe akuzohet për shpërdorim detyre.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco