Përleshja me thika/ Ja emri i të plagosurit dhe autorit

Përleshja me thika/ Ja emri i të plagosurit dhe autorit

23:08, 24/06/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës.

Një person ka mbetur i plagosur me thikë dhe është dërguar në spital, në gjendje ende të pakonfirmuar.

 I plagosuri është Armando Trimi, ndërkohë që i akuzuari për krimin Marklelian Jonuzi.

Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, ende të pa sqaruara nga forcat e rendit që po hetojnë.

Në afërsi të zonës së zjarrfikëses së qytetit, i plagosuri ka marrë goditje në shpinë nga Jonuzi, i cili dyshohet të këtë vepruar në gjendje të dehur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco