Sherr me thika, një i plagosur në Korçë

Sherr me thika, një i plagosur në Korçë

23:02, 24/06/2019

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Ngjarja ka ndodur në qytetin e Korçës.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se një person ka mbetur i plagosur si shkak i këtij sherri.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco