EMRI/ Zhduket 31-vjeçari teksa bënte plazh, ja dyshimet e para

EMRI/ Zhduket 31-vjeçari teksa bënte plazh, ja dyshimet e para

17:59, 23/06/2019

Një 31 vjeçar shqiptar, me origjinë nga Skrapari, është dënoncuar si i zhdukur këtë të dielë nga ana e miqve të tij.

Shumë forca policie kanë nisur kontrollet dhe dyshohet se i riu mund të jetë mbytur.

Kërkimet janë fokusuar pikërisht në plazhin e Currilave ku po qëndronin të rinjtë.

31 vjeçari Doland Molla, prej disa orësh rezulton i zhdukur.

Miqtë e tij kanë lajmëruar policinë lokale dhe kjo e fundit ka nisur një kërkim tokësor dhe detar, por deri më tani nuk ka asnjë gjurmë të 31 vjeçarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco