VIDEO/ Përfshihet nga flakët banesa në Kamëz, dyshohet se brenda ndodhet një fëmijë

VIDEO/ Përfshihet nga flakët banesa në Kamëz, dyshohet se brenda ndodhet një fëmijë

18:20, 18/06/2019

Një banesë është përfshirë nga flakët para disa minutash në qytetin e Kamzës.

Sipas raportimeve të fundit nga vendngjarja, banesa është në pronësi të shtetasit Shaban Kazani.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje, ndërsa dyshohet se brenda në banesë ndodhet një fëmijë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco