Sherr me thika dhe sende të forta/ Një i plagosur në qendër të Korçës

Sherr me thika dhe sende të forta/ Një i plagosur në qendër të Korçës

18:57, 16/06/2019

Ngjarje e rëndë në qytetin e Korçës, ku në qendër të tij është plagosur një person.

Fillimisht raportohet se ka pasur një përplasje verbale mes personave që më pas ka degraduar në grushta dhe përdorim thike.

I plagosuri është transportuar në spital për mjekim, ndërsa policia ka nisur hetimet për ngjarjen.

Ende nuk dihet identiteti i të plagosurit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco