VIDEO-FOTO/ Aksident i frikshëm në Elbasan, makina rrotullohet në rrugë

VIDEO-FOTO/ Aksident i frikshëm në Elbasan, makina rrotullohet në rrugë

14:48, 16/06/2019

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mesditën e sotme në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Elbasan-Librazhd, pranë zonës së ‘Gjahtarit’.

Siç edhe raporton SYRI.net, një makinë është përplasur me shpatin e malit dhe më pas është rrokullisur në rrugë.

Mësohet se nuk ka pasur viktima, por vetëm të plagosur të cilët janë dërguar në spitalin e Elbasanit për ndihmën e parë mjekësore.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

Si pasojë e këtij aksidenti ka pasur edhe trafik të rënduar në këtë rrugë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco