Të shtëna me armë zjarri në mes të qytetit, ja çfarë ka ndodhur

Të shtëna me armë zjarri në mes të qytetit, ja çfarë ka ndodhur

22:55, 15/06/2019

Të shtëna me armë në shëtitoren e Lushnjës,

Dy të rinj mësohet se janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe më pas kanë filluar të përdorin armët e zjarrit.

Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes në një zonë të populluar të qytetit.

Deri më tani nuk ka informacione për persona të lënduar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco