Ngjarja te ‘Ali Demi’/ Makina përplaset me shtyllën, aksidenton këmbësorin

Ngjarja te ‘Ali Demi’/ Makina përplaset me shtyllën, aksidenton këmbësorin

21:42, 12/06/2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmje në rrugën ‘Ali Demi” në Tiranë.

Një automjet i drejtuar nga shtetasi I.S është përplasur me një shtyllë, dhe më pas ka përplasur një këmbësor të moshës 69 vjeç.

Tiranë/Informacion Paraprak

Në rrugën Ali Demi në afërsi të Kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një nga shtyllat buzë rrugës , si pasojë është aksidentuar një një këmbësor R. E rreth 69 vjeç,i cili u dërgua në spital nën kujdesin mjeksor.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco