Krismat në Vlorë, vdes në sallën e operacioni i plagosuri. Emri

Krismat në Vlorë, vdes në sallën e operacioni i plagosuri. Emri

15:12, 11/06/2019

Administratori i fshatit Kotë në Vlorë, ka mbetur i plagosur me armë, por fatkeqesisht ka nderruar jete ne sallen e operacionit ne spitalin e Vlores.

Argjil Gjoka ka ndërhyrë në sherrin mes dy vëllezërve, por kishte mbetur i plagosur rëndë me disa plumba në kraharor.

Sherri mes vëllezërve ka ndodhur për shkak të ndërtimit të një rruge drejt zonës së Mavrovës.

Si pasojë e sherrit ka mbetur i plagosur Gjoka i cili është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Ai ka nderruar jete ne sallen e operacionit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco