Aksidenti në Vorë, Policia jep detaje/ Ja kush është viktima

Aksidenti në Vorë, Policia jep detaje/ Ja kush është viktima

13:06, 09/06/2019

Policia ka dhënë informacione të tjera lidhur me aksidentin me një të vdekur që ndodhi në mesditë në autostradën Tiranës – Durrës. Sipas Policisë, viktima është D.K, 30 vjeç dhe mund të ketë vdekur si pasojë e një arretsi kardiak.

Njoftimi i Policisë:

Në rrugën dytësore Vorë, drejt Doganës janë përplasur 3 mjete. Si pasojë e përplasjes gjatë transportimit në spital ka ndërruar jetë drejtuesi i njërit prej mjeteve, D. K rreth 30 vjeç. Ndërsa shtetasi G. Z drejtuesi i mjetit tjetër, ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit. Paraprakisht dyshohet se shkaku i vdekjes së shtetasit D. K, mund të ketë ardhur si pasojë e arrestit kardiak.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco