VIDEO/ Gruaja shqiptare dhunohet në mënyrë barbare në mes të qytetit

VIDEO/ Gruaja shqiptare dhunohet në mënyrë barbare në mes të qytetit

16:55, 31/05/2019

Një grua është dhunuar në mënyrë barbare nga një shtetas që më pas është identifikuar në rrugët e Ferizaj.

Sipas pamjeve të siguruara nga gazeta Ekspress, gruaja është sulmuar pas shpine për shkaqe që ende nuk dihen.

Siç shikohet edhe në pamjet filmike gruaja është goditur fillimisht në kokë dhe më pas më shkelma në fytyrë.

Nuk ka ende diçka të qartë çfarë e ka shkaktuar këtë dhunë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco