E rëndë në Itali/ Vdes punëtori shqiptar

E rëndë në Itali/ Vdes punëtori shqiptar

17:31, 25/05/2019

Humb jetën në vendin e punës 44-vjeçari shqiptar në Itali. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në La Loggia, provincë e Torinos.

Sipas asaj që shkruajnë mediat përtej Adriatikut, shqiptari ishte duke hapur një gropë në momentin kur pati rrëshkitje dheu, çka rezultoi fatale për jetën.

Në vendin e ngjarjes mbërriën forcat e policisë, zjarrfikësja dhe ambulanca, por përpjekjet rezultuan të kota.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i shqiptarit në fjalë. /Syri.net

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco