EMRI/ Plagoset i riu në Tiranë, ja çfarë ka ndodhur

EMRI/ Plagoset i riu në Tiranë, ja çfarë ka ndodhur

17:07, 25/05/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites pranë Liqenit Artificial, pranë ‘Rrugës së Kosovarëve’ në Tiranë.

Dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin me armë të ftohta.

Për pasojë nga kjo ngjarje ka mbetur i plagosur shtetasi E. Pelinku i cili është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Sipas Policisë personat janë konfliktuar me thika dhe kaçavida.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco