Ja si kërcet karrikja kokës, sherr masiv mes shqiptarëve në Bruksel

Ja si kërcet karrikja kokës, sherr masiv mes shqiptarëve në Bruksel

22:13, 22/05/2019

Një sherr masiv ka ndodhur mes shqiptarëve në lagjen Molenbeek të Brukselit.

Një qytetare që ka filmuar ngjarjen dhe ja ka dërguar JOQ, thotë se të gjithë pjesëmarrësit në konflikt ishin shqiptarë.

Ngjarja ka ndodhur në orën 01-30 të mëngjesit të datës 22 Maj.

Përplasja mes personave ka qënë realisht e dhunshme, sic mund ta shihni në videon më poshtë.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco