Vret veten një banor i Unazës së Re

Vret veten një banor i Unazës së Re

07:48, 22/05/2019

Një burrë 65 vjeç me iniciale R.M., banor i Unazës së Re, ka vrarë veten në shtëpinë e tij. Dyshohet se ai është vetvrarë duke prekur rrymën elektrike.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës, rreth orës 23:00. R.M. jetonte vetëm dhe dyshohet se shkaku i vetëvrasjes është gjendja e rënduar psikologjike.

Megjithatë, këto janë veten dyshime, pasi Policia tha se ka nisur hetimet për të zbuluar cili është shkaku që e ka çuar 65-vjeçarin në këtë akt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco