Aksident në Durrës, treni përplas rëndë një nxënës

Aksident në Durrës, treni përplas rëndë një nxënës

11:17, 20/05/2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës paraditen e sotme.

Një nxenes është përplasur tek stacioni i trenit në qytetin bregdetar.

Ai ishte duke kaluar në shina kur është përplasur nga treni.

Siç bëhet e ditur, nxenesi ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Ende nuk dihet identiteti i nxenesit te plagosut ne shinat e trenit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco