Humb fëmija në Tiranë/ Familja apel për ndihmë: Ja ku mund të kontaktoni

Humb fëmija në Tiranë/ Familja apel për ndihmë: Ja ku mund të kontaktoni

22:48, 19/05/2019

Një fëmijë 5 vjeç ka humbur ditën e sotme në zonën e Brrylit në Tiranë.

Në një denoncim për mediat familjarët e vogëlushit të quajtur Rejan Ymeri, thanë se djali është parë për herë të fundit pranë “Maternitetit të Ri”,   afër të cilës familja e tij zotëron një biznes.

Në momentin që ka humbur djali mbante veshur një xhaketë berry dhe tuta shtëpie.

Të gjithë ata që mund të kenë informacion në lidhje me rastin, ju lutem të konktaktoni në numrin +355 068 23 70 347.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco