Çmendet 26-vjeçari në Vlorë, qëllon me thikë nënën dhe një person tjetër. Arrestohet

Çmendet 26-vjeçari në Vlorë, qëllon me thikë nënën dhe një person tjetër. Arrestohet

16:45, 19/05/2019

Një 26-vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës pasi ka plagosur me thikë nënën e tij dhe një person tjetër.

I arrestuari është 26-vjeçari me inicialet G.M., banues në Vlorë.

Sipas asaj që njofton policia, ngjarja ka ndodhur për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike të 26-vjeçarit.

Ai do të hetohet nga Prokuroria e Vlorës për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Plagosje e lehtë me dashje

Ndërkohë nuk bëhet e ditur gjëndja shëndetësore e personave të plagosur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco