Kavajë digjet makina e 42 vjeçares nga Durrësi Foto ilustruese

Kavajë digjet makina e 42 vjeçares nga Durrësi

10:55, 16/05/2019

Digjet nje makinë në Kavajë dhe sipas informacioneve të para zjarri është aksidental, hetimet kanë nisur për të nxjerre të plota shkaqet e kësaj ngjarje.

Kavajë/Informacion paraprak

Në orët e para të mengjesit në lagjen nr.3 Kavajë në rrugën "Skuraj", ka rënë zjarr në mjetin në pronësi të shtetases N.G.42 vjeçe banuese në Durrës.

Si pasojë e zjarrit mjeti është djegur pjesërisht. Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri është aksidental si pasojë e një shkëndie elektrike në pjesën e baterisë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të rënies së zjarrit

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco