Kavaja në zi: Varrosen sot tre viktimat e aksidentit fatal Vilson Cara (majtas), Gentian Belba (në mes), imazh gruaje.

Kavaja në zi: Varrosen sot tre viktimat e aksidentit fatal

11:54, 15/05/2019

Qyteti i Kavajës po përjeton sot një nga ngjarjet më të dhimbshme. Dy djem të rinj, Vilson Cara që sot duhet të festonte 24-vjetorin dhe shoku i tij Gentian Belba, në mesditë do të prehen përjetë në varrezat e qytetit bashkë me një nënë 46-vjeçare, Lumturie Demoriz, goditur nga makina e tyre.

Këtë skenë të përzishme e shoqëron me vajtim nga shtrati i spitalit, vajza e Lumturies, Xhesi Demrozi, e cila mbeti e plagosur rëndë në krah të nënës së saj të ndjerë.

Në foto: E plagosura Xhesi Demrozi.

Image

Pamjet e aksidentit te frikshëm:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco