PAMJE TË FRIKSHME/ Ja si ndodhi aksidenti tragjik në Kavajë ku humbën jetën dy persona

PAMJE TË FRIKSHME/ Ja si ndodhi aksidenti tragjik në Kavajë ku humbën jetën dy persona

23:10, 14/05/2019

Një aksident tragjik u regjistrua mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Kavajës.

Një makinë me targë AA616VO, e marrë me qira nga një i ri, ka dalë nga rruga nga shpejtësia dhe si pasojë e lagështirës duke marrë përpara një grua me dy vajzat që po ecnin në trotuar.

Përplasja ka qenë fatale për nënën që ka humbur jetën në vend nga goditja, ndërsa në gjendje të rëndë në spital janë dy vajzat.

Viktima e dytë është pasagjeri që ka qenë në makinë.

Më poshtë ju sjellim pamje nga vendi i aksidentit, ku shihet qartë se përplasja ka qenë aq e fortë sa makina ka pësuar dëmtime të mëdha.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco