Sekuestrohet sasi e madhe droge

Sekuestrohet sasi e madhe droge

11:20, 01/05/2019

Një sasi lënde narkotike raportohet se është kapur në fshatin Vrakë të Malësisë së Madhe.

Policia është sinjalizuar për lëndën narkotike në afërsi të Vijës së Vrakës dhe ka ndërhyrë.

Droga është sekuestruar dhe pritet komunikata e policisë për të zbuluar sasinë e saj.

Droga e sekuestruar është rreth 200 kilogramë, e llojit kanabis sativa. 

Një person sipas burimeve është vënë në pranga.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco