Vrau gruan, zbardhet dëshmia e burrit: Dyshoja se më tradhëtonte

Vrau gruan, zbardhet dëshmia e burrit: Dyshoja se më tradhëtonte

10:54, 01/05/2019

Një ditë pas ngjarjes së rëndë ku Skënder Hoxha masakroi për vdekje bashkëshorten e tij, ai ka treguar para hetueseve dhe shkaqet pse e kreu krimin.

Gjatë dëshmisë së tij, ai ka thënë se dyshonte se gruaja e tij e tradhtonte.

Hoxha masakroi me levë bashkëshorten, Antoneta Hoxha.

63-vjeçari deklaroi fillimisht në Policinë e Memaliajt se e kishte gjetur të vdekur gruan, por më vonë e pranoi krimin.

Ngjarja e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit të së martës në fshatin Vagalat të Memaliajt.

Ka qenë kryeplaku i fshatit i cili ka lajmëruar policinë./AbcNews

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Labi01/05/2019 13:25

O kafshe...po nuk vritet njeriu...Po dyshon se te tradheton....NDAJE...o mbeturine e mesjetes...eshte e bija e botes...

Shto koment

Denonco