Lezhë, plagoset në oborrin e shtëpisë 77-vjeçari

Lezhë, plagoset në oborrin e shtëpisë 77-vjeçari

21:59, 20/04/2019

Një 77-vjeçar është vetëplagosur me armë gjahu në oborrin e banesës së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gajush të Lezhës rreth orës 21:10.

Sipas policisë, perosni i plagosur me iniciale P.I ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco