FOTO-EMRI/ Aksidenti me motor, kush është 60-vjeçari që humbi jetën në Korçë

FOTO-EMRI/ Aksidenti me motor, kush është 60-vjeçari që humbi jetën në Korçë

17:18, 19/04/2019

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mesditën e së premtes në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Podgorie, ku ka humbur jetën drejtuesi i motorit, Gëzim Koro, nga fshati Sheqeras.

Viktima është rreth 60-vjeç dhe po udhëtonte me një motor pa targa.

Dyshohet se drejtuesi ka humbur kontrollin, duke u rrëzuar në rrugë ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco