Digjet gjatë natës makina e efektivit të policisë

Digjet gjatë natës makina e efektivit të policisë

08:52, 14/04/2019

Një makinë e një efektivi të policisë është djegur gjatë orevë të natës. Automjeti tip ‘Benz’ me targë GR1700B është  në pronësi të shtetasit me iniciale Y.T. punonjës pranë Komisariatit të Policisë Gramsh.
Sipas burimeve policore makina ka qenë i parkuar pranë banesës së efektivit në lagjen ‘Sporti’.

Ende nuk dihen shkaqet e djegies së automjetit. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë si dhe ato të kriminalistikës të cilët po punojnë për zbardhjen e ngarjes.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco