VIDEO/ Vrasja në Elbasan, largohet nga vendngjarja trupi, dalin pamjet e makinës së djegur

VIDEO/ Vrasja në Elbasan, largohet nga vendngjarja trupi, dalin pamjet e makinës së djegur

21:50, 22/03/2019

Gurra u vra rreth orës 19:15 në një lokal që sipas burimeve shoqërohej edhe nga dy persona të tjerë.

Ndërkohë sipas raportimeve autori ka qenë i maskuar dhe për largimin e tij është ndihmuar nga një person tjetër me të cilin janë larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes me një automjet.

Pak minuta më vonë, në periferi të qytetit të Elbasanit është gjetur një makinë e djegur për të cilën dyshohet se është përdorur në ngjarjen e sotme.

Në pamjet e shfaqura në videon e mëposhtme nga Fax News tregohet momenti i largimit të trupit të avokatit Ravik Gurra nga vendi ku u qëllua për vdekje nga një person ende i paidentifikuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco