Avokati u vra me gjakftohtësi, si u kujdesën autorët të mos qëllonin personat në tavolinë

Avokati u vra me gjakftohtësi, si u kujdesën autorët të mos qëllonin personat në tavolinë

20:19, 22/03/2019

Avokati Ravik Gurra është vrarë me gjakftohtësi.

Ai ka qenë i ulur në kafe, bashkë me dy persona të tjerë, kur një person i është afruar dhe i ka qëlluar me një armë silenciator.

Mënyra se si e kanë qëlluar nuk të lë dyshime se kemi të bëjmë me vrasës profesionistë.

Vrasësi e ka drejtuar pistoletën vetëm në trupin e viktimës, duke u kujdesur që të mos shkaktojnë viktima të tjerë në ambientin e kafenesë.

Gurra ka mbrojtur më herët çështjen “Shullazi’, ‘Çapaj” dhe Hakmarrjen për ‘Drejtësi”, si edhe në çështjen e rrugës “Tiranë-Elbasan”

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco