FOTO/ Digjet makina në Lezhë, dyshohet se është përdorur në disa grabitje

FOTO/ Digjet makina në Lezhë, dyshohet se është përdorur në disa grabitje

20:40, 21/03/2019

Digjet një automjet tip benz në zonen e Kakarriqit në Balldren, Lezhë.

Makina është shkrumbuar totalisht dhe sipas policisë, mendohet që mund të jetë përdorur për grabitje nga disa persona.

Makina është me targa AA 377 KH, ndërsa policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco