Aksident me vdekje në Burrel, humb jetën 40-vjeçari

Aksident me vdekje në Burrel, humb jetën 40-vjeçari

07:29, 21/03/2019

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Baz – Burrel, tek baza e asfaltit.

Një shofer 40-vjeçar, Besim Daçi, ka humbur jetën në rrethana ende të pasqaruara mirë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për shkaqet që kanë çuar në aksidentin me vdekje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

opionisti 21/03/2019 11:02

epara te bllokohete arma tritol celulare me telekomande te denohete autore te denohete juriste te behete izolimi para gjarjes e dyia te bllokohete pantenta

Shto koment

Denonco