Sherr me thika në Vlorë, dërgohet në spital me urgjencë adoleshenti

Sherr me thika në Vlorë, dërgohet në spital me urgjencë adoleshenti

21:06, 20/03/2019

Një ngjarje e rëndë është regjistruar përpara disa minutave në qytetin e vlorës ku disa persona janë konfliktuar dhe situata ka agravuar deri në përdorimin e thikave.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokalnë lagjen “Pavarësia” ku disa adoleshentë janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe njëri prej tyre ka nxjerrë thikën duke plagosur bashkëmoshatarin e tij I cili është dërguar mënjëherë në spital.

Agresori është larguar nga vendi I ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco