Grabitje në Vlorë, hajdutët vjedhin arkën e postës në Brataj

Grabitje në Vlorë, hajdutët vjedhin arkën e postës në Brataj

09:44, 19/03/2019

 
Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur gjatë natës arkën e Postës Shqiptare në fshatin Brataj të Vlorës.

Mësohet se autorët kanë marrë një sasi të konsiderueshme parash nga arka dhe janë larguar me shpejtësi.

Dyshihte se ngjarja ka ndhur gjatë mbrëmjes ku është grabitur filialiali i postës shqiptare në fshatin Brataj, të Selenicës

Policia nuk ka konfirmuar ende ngjarjen.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco