Zbulohet emri i plotë, ja kush është ish i pëndjekuri që u vra te Liqeni Artificial

Zbulohet emri i plotë, ja kush është ish i pëndjekuri që u vra te Liqeni Artificial

19:14, 16/03/2019

Është zbuluar identiteti i personit që u gjend i vrarë pranë traut të një shkolle private në Liqenin Artificial në Tiranë.

Ai është Haxhi Baçinozi, i moshës 62 vjeç, ish-përndjekur politik.

Baçinozi u qëllua ndërsa po bënte vrap me të birin, nga dy persona të maskuar me xhup.

Deri më tani policia ka informuar se personat që qëlluan janë I. H dhe I.M

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment