Aksident i rëndë në Shkodër, 1 i vdekur  e 3 të plagosur

Aksident i rëndë në Shkodër, 1 i vdekur e 3 të plagosur

12:07, 15/03/2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Shkodër-Koplik.

Nga përplasja e ndodhur rreth orës 12:00 ka humbur jetën një person, e 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Ende nuk dihen arsyet e këtij aksidenti të rëndë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment