Shoqërohet në polici ish-prefekti i Shkodrës

Shoqërohet në polici ish-prefekti i Shkodrës

16:43, 14/03/2019

Ish-prefekti i Shkodrës, Paulin Radovani është shoqëruar në polici mesditën e sotme per tu marre ne pyetje.

Gjithçka ka të bëjë me operacionin policor të zhvilluar sot, ku në pranga janë vënë 12 persona e 4 janë shpallur në kërkim.

Siç mësohet dy djemtë e Radovanit kanë marrë lekë me fajde dhe ka qenë ish-prefekti që ka bërë denoncim.

Në lidhje me këtë denoncim, është shoqëruar sot në polici.

Mesohet se Radovani do te deshmoje ne lidhje me faktet qe ka dijeni per aktivitetin e personave te arrestuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Tty15/03/2019 02:58

Fghj

Shto koment