14 të arrestuar në Shkodër

14 të arrestuar në Shkodër

08:54, 14/03/2019

Një operacion policor ka vënë në pranga 14 persona në Shkodër.

Dhjetëra forca policie kanë shkuar nga Tirana në qytetin e madh të veriut të vendit.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se arrestimet janë bërë gjatë natës.

Personat janë vënë në pranga pasi merreshin me aktivitetin e marrjes dhe dhënies së lekëve me fajde.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco