Qëlluan me armë zjarri, arrestohen 4 persona

Qëlluan me armë zjarri, arrestohen 4 persona

12:08, 09/03/2019

Policia ka arrestuar 4 persona të cilët ka qëlluar me armë në ajër.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Korçë. Pas kontrollit që i është ushtruar të arrestuarve u janë gjetur 2 doza kokaine dhe pistoleta që qëlluan.

Të arrestuar janë shtetasit me iniciale K.G., 31 vjeç; Dh.Sh., 31 vjeç; E.L., 34 vjeç dhe M.L., 30 vjeç, banues në Korçë.

Materialet do i kalojnë Prokurorisë Korçë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco