FOTO/ Aksident i fortë në mes të Tiranës, makinat përplasen në rrugën bosh

FOTO/ Aksident i fortë në mes të Tiranës, makinat përplasen në rrugën bosh

08:26, 09/03/2019

Mëngjesin e sotëm në qëndër të Tiranës, dy makina janë përplasur keq me njëra –tjetrën. Aksidenti ndodhi në orën 6:20, kur rruga ishte thuajse bosh, nga një ‘Golf’ me targa AA701 HJ dhe një ‘Mercedez Benz S’ me targa AA522TD.

Nga përplasja nuk pati viktima, por dëmtime të shumta të të dy mjeteve, siç shihet nga pamjet më poshtë.

Aksidenti ndodhi në rrugën Ibrahim Rugova, në hyrje të Bllokut, pranë urës së Lanës.  

ImageImageImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco