VIDEO/ Zjarr masiv në qytetin e Vlorës, rrezikohen dy banesa

VIDEO/ Zjarr masiv në qytetin e Vlorës, rrezikohen dy banesa

21:51, 07/03/2019

Një zjarr ka rënë në një tokë me ullishte në qytetin e Vlorës.

Raportohet se zjarri ka rënë në zonën kodrinore mbi spitalin e qytetit.

Zjarri ka rrezikuar dy banesa, të cilat ndodhen pranë vateës së zjarrit.

Zjarrfikëset kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të vënë nën kontroll flakët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco