Aksident me një të vdekur në autostradë

Aksident me një të vdekur në autostradë

20:30, 07/03/2019

Pak minuta më herët, në autostradën Tiranë-Durrës, ka ndodhur një aksident nga i cili një person ka humbur jetën.

Mjeti me drejtues shtetasin D. B., ka aksidentuar me pasojë vdekjen në vend një këmbësore ende të paidentifikuar, të moshës rreth 35-40 vjeçe.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe shkaqet e aksidentit fatal.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës ?19:40? në autostradën “Tiranë-Durrës”, mjeti me drejtues shtetasin D. B., ka aksidentuar me pasojë vdekjen në vend një këmbësore ende të paidentifikuar, të moshës rreth 35-40 vjeçe.

Me drejtuesin e mjetit po kryhen veprimet e mëtejshëme hetimore dhe proceduriale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco