VIDEO/ Mbërrin në Spitalin e Traumës mjeku i dhunuar në Lezhë

VIDEO/ Mbërrin në Spitalin e Traumës mjeku i dhunuar në Lezhë

15:30, 07/03/2019

Gjatë mesditës së sotme është goditur në ambjentete e punës mjek I spitalit të lëzhës,  dermatologu Zef Doda

Ai është goditur nga i afërmi i një pacienti, ndërsa ka marrë dhe dëmtime të shumta në trup.

Burimet thonë se ngjarja ka ndodhur brenda ambienteve të këtij spitali, ndërsa mësohet se mjeku është goditur në mënyrë barbare ndaj pritet që të dërgohet drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Në videot e mëposhtme shikojmë momentin e mbërritjes së tij në spitalin e traumës

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco