Horror te Currilat/ Gjendet një trup i dekompozuar, ja çfarë thotë policia

Horror te Currilat/ Gjendet një trup i dekompozuar, ja çfarë thotë policia

14:34, 07/03/2019

Në Durrës është gjetur një trup pa kokë në zonën e Currilave.

Policia është në vendngjarje po punon per identifikimin e viktimes.

Turpi i pajetë ndoshta prej 6 muajsh në gjendje të dekompozuar.

 

 

Trupi i pajetë është gjetur nga kalmitarët.

 

 

Dyshohet se viktima është endacak.

 

 

Ja informacion Paraprak i policisë 

Durrës 

Më datë 07.03.2019, rreth orës 10:30, në lagjen Nr 1 , Currila ,Durrës, është gjetur një kufomë e rregullt nga ana strukturore por e dekompozuar.

 Nga hetimet e para dyshohet të jetë e seksit mashkull  dhe nuk janë konstatuar shenja  dhune .

Grupi Hetimor në bashkëpunim me Prokurorin e Rrethit Gjyqësor Durrës, po punon për identifikimin e kufomës dhe zbardhjen e plotë të shkakut të vdekjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Asd07/03/2019 14:43

Ndonje votues, i ka prere koken babes.

Shto koment

Denonco