Zjarr afër depozitave të karburantit në malin e Shëngjinit

Zjarr afër depozitave të karburantit në malin e Shëngjinit

20:36, 25/02/2019

Një vatër zjarri është shfaqur gjate orëve të mbrëmjes së sotme në malin e Shëngjinit pranë lagjes ‘Sake’.

Zjarrfikësit janë vendosur pranë bizneseve dhe banesave, ndërsa deri tani nuk ka rrezik.

Poshtë vatrës se zjarrit ndodhen dhe disa depozita karburanti, por fatmirësisht nuk kanë karburant brenda.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, por e kanë të pamundur ndërhyrjen për shkak të terrenit. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco