Përplasen 3 automjete në Elbasan, ka të plagosur

Përplasen 3 automjete në Elbasan, ka të plagosur

20:30, 25/02/2019

3 automjete janë përplasur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës pedagogjike në këtë qytet.

Sipas njoftimeve të para, dy persona kanë mbetur të plagosur.

Ata janë transportuar menjëherë në spital.

Nuk dihen akoma shkaqet e aksidentit dhe gjëndja e të plagosurve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco