Elbasan, përfshihet nga zjarri një dyqan, rrezikohen disa shtëpi

Elbasan, përfshihet nga zjarri një dyqan, rrezikohen disa shtëpi

09:57, 25/02/2019

Një zjarr ka përfshirë një dyqan në qytetin e  Elbasanit dhe po rrezikon që flakët të shpërndahen në shtëpitë që gjenden rrotull tij.

Në vendin e ngjarjes ndodhet dy zjarrfikëse që po punojnë për shuarjen e flakëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco