Evitohet tragjedia në Sarandë, shpëtohen 3 persona nga rojat bregdetare

Evitohet tragjedia në Sarandë, shpëtohen 3 persona nga rojat bregdetare

20:57, 23/02/2019

Dy anije të rojes bregdetare kanë shpëtuar jetën e 3 personave në Sarandë.

Personat në fjalë ndodheshin në një mjet lundrues që vinte nga Dubrovniku në Sarandë.

Anija e tyre pësoi defekt dhe u deshën rojat bregdetare që të rimorkonin 3 personat që rrezikonin mbytjen. Vijon …

 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment