Tragjedia në Pukë, dalin detaje të reja/ Emrat

Tragjedia në Pukë, dalin detaje të reja/ Emrat

19:53, 23/02/2019

Dy të rinj janë gjetur të vdekur në fshatin Buzhalë të Pukës.

Mësohet se dy të rinjtë Taulant Pjetri 20 vjeç dhe Kristaq Maka 24 vjeç ndodheshin prej dy ditësh në një stan me bagëti.

Fillimisht kanë qenë banorët e zonës dhe familjarë të viktimave që kanë njoftuar policinë.

Maka ka shkuar te shoku i tij që po ruante bagëtitë.

Ajo që momentalisht dyshon policia është që ngjarja të jetë shkaktuar nga kushtet e vështira atmosferike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment