Era e fortë rrëzon kamionin e dytë në Milot – Lezhë

Era e fortë rrëzon kamionin e dytë në Milot – Lezhë

11:10, 23/02/2019

Sërish nja aksident është shënuar në zonën e Milotit. Një tjeter kamion është përmbysur nga era e fortë.

Përmbyset trajleri në aksin Lezhë- Milot, shkak era e fortë

Fatmirësisht nga përmbysja e trajlerit nuk ka të lënduar

Sot në mëngjes për shkak të erës në aksin Lezhë- Laç u përmbys një tjetër kamion.

Si pasojë e aksidentit shoferi ka pësuar dëmtime të lehta dhe ka marrë mjekimin në spitalin e Lezhës. Ndërkaq policia iu bën thirrje drejtuesve që të lëvizin me kujdes në segmentin rrugor Lezhë-Fushë-Krujë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco